Mramorové liate podlahy

Prečo sa rozhodnúť pre mramorovú liatu podlahu?

Mramorové liate podlahy predstavujú elegantný a luxusný dizajnový prvok, ktorý dokáže do vášho interiéru vniesť dojem skutočného luxusného mramoru. Tieto podlahy sú inšpirované vzorom a vzhľadom mramorovej kamennej podlahy, čo im dáva exkluzívny a sofistikovaný charakter.

Hlavnou výhodou mramorových liatych podláh je ich schopnosť presne imitovať textúru a vzor skutočného mramoru, čím vytvárajú ilúziu luxusného kameňa v rôznych miestnostiach. Tieto podlahy sú ideálne pre tých, ktorí chcú pridať do svojho interiéru štýlový a nadčasový dizajnový prvok.

Okrem svojho elegantného vzhľadu majú mramorové liate podlahy aj ďalšie výhody. Sú odolné voči opotrebeniu a trvácne, čo znamená, že si zachovajú svoj krásny vzhľad aj pri bežnom používaní. Ich hladký povrch umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie, čím sa znižuje starosť o zachovanie čistoty a pekného vzhľadu.

Tieto podlahy sú vynikajúcim riešením pre miestnosti, kde chcete dosiahnuť efekt mramoru, ale s praktickými výhodami modernej podlahovej krytiny. Ich aplikácia umožňuje tvorivé možnosti pri dizajnovaní interiérov a vnáša do nich dotyk luxusu a elegancie.

Výhody mramorových liatych podláh

Inšpirujte sa podlahami v našej galérii

Zaujal vás tento typ podlahy? Nechajte sa inšpirovať rôznymi farebnými kombináciami a vzormi mramorových liatych podláh.

Liate podlahy do domu a bytu, do interieru a exterieru

Mramorové podlahy vylievame pre domy, byty aj garáže

Liate podlahy do domu a bytu

viac info

Podlahy pre polyfunkčné budovy

viac info

Garážové liate podlahy

viac info

Podlahy do zdravotných stredísk

viac info

Priemyselné liate podlahy

viac info

Liata podlaha – cena za m²

Zaujíma Vás cena mramorovej liatej podlahy?

Chceli by ste vedieť koľko by vás vyšla liata podlaha na mieru do vášho domu, bytu alebo napríklad garáže? Pozrite si náš cenník liatych podláh a zistite približnú cenu za vašu novú podlahu.

Cena na vyžiadanie

*závisí od typu podlahy