Cenník

Cena na vyžiadanie

Finálna cena závisí od typu podlahy a použitého materiálu a výmery.

V rámci ceny dostanete

Liata podlaha – cena za m²

Cenník liatych podláh

Všetky typy liatych podláh robíme vždy na mieru, preto je ťažké odhadnúť presnú sumu, no radi vám spravíme cenovú ponuku úplne zadarmo.

Liata podlaha – cena za m²

Zaujíma Vás cena liatej podlahy?

Chceli by ste vedieť koľko by vás vyšla liata podlaha na mieru do vášho domu, bytu alebo napríklad garáže? Pozrite si náš cenník liatych podláh a zistite približnú cenu za vašu novú podlahu.

Cena na vyžiadanie

*závisí od typu podlahy

liate podlahy – recenzie

Toto všetko ste o nás napísali

Pýšime sa recenziami spokojných zákazníkov takmer po celom Slovensku. Liate podlahy sme pre vás robili už aj v Bratislave, Prievidzi, Žiline, Nitre, Trenčíne, Košiciach, Trnave, Poprade, Zvolene a Bardejove.

5/5

5/5

Podlahári z PROFLOOR nám do interiéru spravili krásnu lesklú epoxidovú podlahu - konkrétne v kuchyni. Vyriešili všetko od dizajnu až po samotné vylievanie podlahy. Firmu určite odporúčam. 👍
Patrik K.
Liata epoxidová podlaha, Bratislava
5/5

5/5

Do našej fabriky v Prievizdi sme si dali spraviť liatu antistatickú podlahu pre čo najefektívnejšiu ochranu našich zamestnancov pred prúdom. Podlahu sme mali od firmy hotovú už do pár dní.
Martin S.
Liata antistatická podlaha, Prievidza
5/5

5/5

Oceňujem profesionálny prístup a ochotu pri telefonickom poradenstve ohľadom výberu správneho typu podlahy. Naša nová liata podlaha je u nás doma fakt krásnym dizajnovým prvkom. Ďakujeme. 😊
Milan D.
Liata mikrocementová podlaha, Žilina
5/5

5/5

Už dlho sme premýšľali nad liatou podlahou, no nevedeli sme sa rozhodnúť pre správny vzor, ktorý by sa nám hodil do interiéru. Páni z PROFLOOR nám nie len spravili krásnu podlahu, ale pomohli nám aj s jej dizajnom.
Ľubica V
Dizajnová liata podlaha so vzorom, Trenčín

Najčastejšie otázky

Najčastejšie sa nás pýtate

Zodpovedali sme pre vás vaše najčastejšie otázky ohľadom liatych podláh, na ktoré sa nás zvyknete pýtať.

Liate podlahy majú niekoľko výhod oproti bežným podlahám. Sú trvácne a odolné voči opotrebovaniu, majú hladký povrch, ktorý je ľahko udržiavateľný a odolný voči škvrnám. Vďaka tomu, že sú tieto podlahy bezšpárové, pôsobia modernejšie a estetickejšie. Ich vzhľad môžete zároveň prispôsobiť rôznymi farebnými kombináciami a vzormi, vďaka čomu pridáte vašej domácnosti unikátny dizajnový element.

Najčastejšie používaným materiálom na liate podlahy polyuretán ktorý sa realizuje v bez špárovom prevedení. Táto látka je veľmi odolná a preto je ideálna pre podlahy s nadpriemernou záťažou. Podlahy však realizujeme aj z materiálov ako napríklad epoxid či mikrocement.

Cena za m2 liatej podlahy sa stanovuje individuálne v závislosti od viacerých faktorov, vrátane typu použitého materiálu, prípravy podkladu a komplexnosti vami vybraného dizajnu. Pre presnú cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom online formulára a my vám vypracujeme cenovú ponuku úplne zadarmo.

Áno, liate podlahy robíme nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Liate podlahy sú výbornou voľbou pre rôzne vnútorné priestory domov a bytov ako napríklad do obývačky, kuchyne či kúpeľne. Pri exteriéroch je treba konzultovať výber materiálu s odborníkmi nasej firmy, keďže v exteriéri musíme brať ohľad na vonkajšie podmienky.

V rámci liatych podláh možno za najteplejšiu možnosť považovať polyuretánovú podlahu v kombinácii s podlahovým kúrením. Polyuretánové podlahy efektívne rozvádzajú teplo a vytvárajú príjemnú teplotu v akejkoľvek miestnosti. Táto kombinácia poskytuje komfort a efektívne vykurovanie aj pre chladnejšie oblasti v miestnosti, kde je potrebné udržiavať teplotu stále na optimálnej úrovni.