Liate podlahy do zdravotných stredísk

Prečo sa rozhodnúť pre liatu podlahu do zdravotných stredísk?

Podlahy do zdravotných stredísk predstavujú kľúčový aspekt vytvárania hygienického a bezpečného prostredia pre pacientov a zdravotnícky personál. Tieto špeciálne podlahy sú navrhnuté s ohľadom na vysoké normy hygieny a bezpečnosti, ktoré sú v zdravotných strediskách nevyhnutné.

Hlavnou výhodou podláh určených pre zdravotné strediská je ich antibakteriálna povaha. Ich hladký povrch umožňuje jednoduchú sterilizáciu a čistenie, čo je dôležité pri prevencii rôznych infekcií a chorôb. Pomáhajú zachovať čistotu a zdravie prostredia.

Okrem toho sú tieto podlahy odolné voči chemikáliám a dezinfekčným prostriedkom, ktoré sú často používané v zdravotných strediskách. Ich trvácnosť zabezpečuje, že vydržia v náročných podmienkach a nepoškodia sa pri častom používaní. Tieto podlahy sú tiež bezšpárové, čo znamená, že neexistujú miesta pre hromadenie nečistôt a baktérií.

Podlahy do zdravotných stredísk sú bezpečné na chôdzu a minimizujú riziko úrazov pádom. Ich povrch môže byť prispôsobený tak, aby bol protišmykový a ergonomický, čo zvyšuje komfort pacientov a personálu. Sú ideálnym riešením pre rôzne typy miestností v zdravotníckych strediskách, vrátane nemocničných izieb, operačných sál, ambulancií a ďalších priestorov, kde je bezpečnosť a hygiena kľúčovou prioritou.

Kde všade sa liate podlahy vylievajú?

Inšpirujte sa podlahami v našej galérii

Zaujal vás tento typ podlahy? Nechajte sa inšpirovať rôznymi farebnými kombináciami a vzormi dizajnových liatych podláh do zdravotných stredísk.

Všetky druhy podláh

Ponúkame vám široké spektrum matných aj lesklých liatych podláh

Liate podlahy obľúbené najmä pre svoju pružnosť, mäkkosť, elastickosť a tlmenie zvukov.

Mechanicky a chemicky odolné liate podlahy, vhodné do technických miestností ale aj do garáže a priemyslu.

Tento typ liatych polyuretánových podláh vyniká unikátnym mramorovým vzorom ktorý vytvára čistý a jednoliaty dizajn.

Estetické liate podlahy so vzormi, ktoré sa dobre prispôsobia vašej fantázii a štýlu miestnosti.

Sú určené do interiérov domov a bytov, vzhľadom imitujú betónové podlahy v mnohých odtieňoch.

Liate podlahy so zvýšenou elektrickou vodivosťou – vhodné do fabrík pre ochranu zamestnancov.

Liata podlaha – cena za m²

Zaujíma Vás cena liatej podlahy do zdravotných stredísk?

Chceli by ste vedieť koľko by vás vyšla liata podlaha na mieru do vášho domu, bytu alebo napríklad garáže? Pozrite si náš cenník liatych podláh a zistite približnú cenu za vašu novú podlahu.

Cena na vyžiadanie

*závisí od typu podlahy