Mikrocementové liate podlahy

Prečo sa rozhodnúť pre mikrocementovú liatu podlahu?

Mikrocement reprezentuje najlepší príklad chemického a technologického vývoja, s použitím tradičného slinku na výrobu cementu a ten je aj prísadou do iných výrobkov, ktoré chemicky transformujú cement a menia ho na jemnejší produkt s extrémnou tvrdosťou a veľkou flexibilitou. 

Takto dostaneme produkt, ktorý nemá trhliny, nepraská a ktorého pevnosť a tuhosť sú neporovnateľné s tradičnou cementovou omietkou alebo jej derivátmi. Mikrocementové podlahy nepotrebujú škáry, výsledkom jeho aplikácie je kontinuálny, mramorový dizajn bez rezov, alebo škár na povrchu, na ktorom je aplikovaný. Predstavuje dekoratívny náter, veľmi esteticky a kompletne vodonepriepustný. 

Tým, že nie je mikrocementový náter porézny a je bez spojov, nevyžaduje si žiadnu údržbu a čistenie je veľmi pohodlné a jednoduché. Mikrocement sa najčastejšie aplikuje na schody s minimálnou hrúbkou po aplikácii (medzi 2-4 mm) a veľkou priľnavosťou. 

Mikrocement môže byť aplikovaný prakticky na každý povrch, bez tvorby odpadu. Môže sa aplikovať na steny, podlahy, sprchy, kuchynské dosky, vonkajšie podlahy, staré dlažby a na nespočetný typ materiálov ako cement, sadra, sadrokartón, mramor, porcelán, dlaždice, drevo a žula.

Výhody mikrocementových liatych podláh

Inšpirujte sa podlahami v našej galérii

Zaujal vás tento typ podlahy? Nechajte sa inšpirovať rôznymi farebnými kombináciami a vzormi mikrocementových podláh.

Liate podlahy do domu a bytu, do interieru a exterieru

Mikrocementové podlahy vylievame pre domy, byty aj garáže

Liate podlahy do domu a bytu

viac info

Podlahy pre školy a polyfunkčné budovy

viac info

Podlahy do zdravotných stredísk

viac info

Priemyselné liate podlahy

viac info

Garážové liate podlahy

viac info

Liata podlaha – cena za m²

Zaujíma Vás cena mikrocementovej podlahy?

Chceli by ste vedieť koľko by vás vyšla liata podlaha na mieru do vášho domu, bytu alebo napríklad garáže? Pozrite si náš cenník liatych podláh a zistite približnú cenu za vašu novú podlahu.

od 49€ / m²

*závisí od typu podlahy