Podlahy

Všetky druhy podláh

Ponúkame vám široké spektrum matných aj lesklých liatych podláh

Liate podlahy obľúbené najmä pre svoju pružnosť, mäkkosť, elastickosť a tlmenie zvukov.

Mechanicky a chemicky odolné liate podlahy, vhodné do technických miestností ale aj do garáže a priemyslu.

Tento typ liatych polyuretánových podláh vyniká unikátnym mramorovým vzorom ktorý vytvára čistý a jednoliaty dizajn.

Estetické liate podlahy so vzormi, ktoré sa dobre prispôsobia vašej fantázii a štýlu miestnosti.

Sú určené do interiérov domov a bytov, vzhľadom imitujú betónové podlahy v mnohých odtieňoch.

Liate podlahy so zvýšenou elektrickou vodivosťou – vhodné do fabrík pre ochranu zamestnancov.

Liate podlahy do domu a bytu, do interieru a exterieru

Vylievanie podlahy robíme pre domy, byty aj garáže

Liate podlahy do domu a bytu

viac info

Podlahy pre polyfunkčné budovy

viac info

Garážové liate podlahy

viac info

Podlahy do zdravotných stredísk

viac info

Priemyselné liate podlahy

viac info

liate podlahy – recenzie

Toto všetko ste o nás napísali

Pýšime sa recenziami spokojných zákazníkov takmer po celom Slovensku. Liate podlahy sme pre vás robili už aj v Bratislave, Prievidzi, Žiline, Nitre, Trenčíne, Košiciach, Trnave, Poprade, Zvolene a Bardejove.

5/5

5/5

Podlahári z PROFLOOR nám do interiéru spravili krásnu lesklú epoxidovú podlahu - konkrétne v kuchyni. Vyriešili všetko od dizajnu až po samotné vylievanie podlahy. Firmu určite odporúčam. 👍
Patrik K.
Liata epoxidová podlaha, Bratislava
5/5

5/5

Do našej fabriky v Prievizdi sme si dali spraviť liatu antistatickú podlahu pre čo najefektívnejšiu ochranu našich zamestnancov pred prúdom. Podlahu sme mali od firmy hotovú už do pár dní.
Martin S.
Liata antistatická podlaha, Prievidza
5/5

5/5

Oceňujem profesionálny prístup a ochotu pri telefonickom poradenstve ohľadom výberu správneho typu podlahy. Naša nová liata podlaha je u nás doma fakt krásnym dizajnovým prvkom. Ďakujeme. 😊
Milan D.
Liata mikrocementová podlaha, Žilina
5/5

5/5

Už dlho sme premýšľali nad liatou podlahou, no nevedeli sme sa rozhodnúť pre správny vzor, ktorý by sa nám hodil do interiéru. Páni z PROFLOOR nám nie len spravili krásnu podlahu, ale pomohli nám aj s jej dizajnom.
Ľubica V
Dizajnová liata podlaha so vzorom, Trenčín

Najčastejšie otázky

Najčastejšie sa nás pýtate

Zodpovedali sme pre vás vaše najčastejšie otázky ohľadom liatych podláh, na ktoré sa nás zvyknete pýtať.

Liate podlahy majú niekoľko výhod oproti bežným podlahám. Sú trvácne a odolné voči opotrebovaniu, majú hladký povrch, ktorý je ľahko udržiavateľný a odolný voči škvrnám. Vďaka tomu, že sú tieto podlahy bezšpárové, pôsobia modernejšie a estetickejšie. Ich vzhľad môžete zároveň prispôsobiť rôznymi farebnými kombináciami a vzormi, vďaka čomu pridáte vašej domácnosti unikátny dizajnový element.

Najčastejšie používaným materiálom na liate podlahy polyuretán ktorý sa realizuje v bez špárovom prevedení. Táto látka je veľmi odolná a preto je ideálna pre podlahy s nadpriemernou záťažou. Podlahy však realizujeme aj z materiálov ako napríklad epoxid či mikrocement.

Cena za m2 liatej podlahy sa stanovuje individuálne v závislosti od viacerých faktorov, vrátane typu použitého materiálu, prípravy podkladu a komplexnosti vami vybraného dizajnu. Pre presnú cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom online formulára a my vám vypracujeme cenovú ponuku úplne zadarmo.

Áno, liate podlahy robíme nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Liate podlahy sú výbornou voľbou pre rôzne vnútorné priestory domov a bytov ako napríklad do obývačky, kuchyne či kúpeľne. Pri exteriéroch je treba konzultovať výber materiálu s odborníkmi nasej firmy, keďže v exteriéri musíme brať ohľad na vonkajšie podmienky.

V rámci liatych podláh možno za najteplejšiu možnosť považovať polyuretánovú podlahu v kombinácii s podlahovým kúrením. Polyuretánové podlahy efektívne rozvádzajú teplo a vytvárajú príjemnú teplotu v akejkoľvek miestnosti. Táto kombinácia poskytuje komfort a efektívne vykurovanie aj pre chladnejšie oblasti v miestnosti, kde je potrebné udržiavať teplotu stále na optimálnej úrovni.