Garážové liate podlahy

Prečo sa rozhodnúť pre garážovú liatu podlahu?

Garážové liate podlahy predstavujú vynikajúce riešenie pre garáže, dielne a miesta, kde je potrebná odolnosť voči náročným podmienkam a mechanickému zaťaženiu. Tieto podlahy kombinujú trvácnosť s praktickosťou a vzhľadom, čo ich robí ideálnym výberom pre tieto typy miestností.

Hlavnou výhodou garážových liatych podláh je ich odolnosť voči olejom, chemikáliám a soliam, ktoré sú bežné v garážiach. Tieto podlahy sú navrhnuté tak, aby odolávali škodlivým látkam a zachovali svoj vzhľad aj pri ich kontakte. 

Okrem toho sú tieto podlahy hladké a ľahko čistiteľné, čo znamená, že udržiavanie čistoty a poriadku v garáži je jednoduché. Ich bezšpárový povrch minimalizuje miesta pre hromadenie nečistôt a uľahčuje čistenie. Garážové liate podlahy sú tiež odolné voči mechanickému opotrebeniu, čo znamená, že odolajú pohybu áut, náradia a inému vybaveniu.

Tieto podlahy sú veľmi dobre čistiteľné, hygienické a dokážu odolávať aj agresívnym soliam, olejom a chemikáliam. Pri epoxidových podlahách do garáže máte možnosť výberu z veľkého množstva farebných prevedení. S ich pomocou môžete vytvoriť čisté, funkčné a atraktívne prostredie v garáži, ktoré bude spĺňať všetky vaše potreby.

Kde všade sa liate podlahy vylievajú?

Inšpirujte sa podlahami v našej galérii

Zaujal vás tento typ podlahy? Nechajte sa inšpirovať rôznymi farebnými kombináciami a vzormi dizajnových liatych podláh do garáže.

Všetky druhy podláh

Ponúkame vám široké spektrum matných aj lesklých liatych podláh

Liate podlahy obľúbené najmä pre svoju pružnosť, mäkkosť, elastickosť a tlmenie zvukov.

Mechanicky a chemicky odolné liate podlahy, vhodné do technických miestností ale aj do garáže a priemyslu.

Tento typ liatych polyuretánových podláh vyniká unikátnym mramorovým vzorom ktorý vytvára čistý a jednoliaty dizajn.

Estetické liate podlahy so vzormi, ktoré sa dobre prispôsobia vašej fantázii a štýlu miestnosti.

Sú určené do interiérov domov a bytov, vzhľadom imitujú betónové podlahy v mnohých odtieňoch.

Liate podlahy so zvýšenou elektrickou vodivosťou – vhodné do fabrík pre ochranu zamestnancov.

Liata podlaha – cena za m²

Zaujíma Vás cena garážovej liatej podlahy?

Chceli by ste vedieť koľko by vás vyšla liata podlaha na mieru do vášho domu, bytu alebo napríklad garáže? Pozrite si náš cenník liatych podláh a zistite približnú cenu za vašu novú podlahu.

Cena na vyžiadanie

*závisí od typu podlahy