Liate podlahy

Mikrocementové podlahy

Mikrocement reprezentuje najlepší príklad chemického a technologického vývoja, s použitím tradičného slinku na výrobu cementu a ten je aj prísadou do iných výrobkov, ktoré chemicky transformujú cement a menia ho na jemnejší produkt s extrémnou tvrdosťou a veľkou flexibilitou. Takto dostaneme produkt, ktorý nemá trhliny, nepraská a ktorého pevnosť a tuhosť sú neporovnateľné s tradičnou cementovou omietkou alebo jej derivátmi.

Mikrocementové podlahy nepotrebujú škáry, výsledkom jeho aplikácie je kontinuálny, mramorový dizajn bez rezov, alebo škár na povrchu, na ktorom je aplikovaný. Predstavuje dekoratívny náter, veľmi esteticky a kompletne vodonepriepustný. Tým, že nie je porézny a je bez spojov, nevyžaduje si žiadnu údržbu a čistenie je veľmi pohodlné a jednoduché. Mikrocement sa často aplikuje na schody.

Vykazujúc minimálnu hrúbku po aplikácii (medzi 2-4 mm) a veľkú priľnavosť, môže byť Mikrocement  aplikovaný prakticky na každý povrch, bez tvorby odpadu. Môže sa aplikovať na steny, podlahy, sprchy, kuchynské dosky, vonkajšie podlahy, staré dlažby atď…a na nespočetný typ materiálov ako cement, sadra, sadrokartón, mramor, porcelán, dlaždice, drevo, žula…

Uzavretie lešteného betónu proti nasiakavosti

Vytvorenie správnej atmosféry v interiéri, ktorá zvýrazní to dôležité i osobnosť majiteľa, závisí od estetického a kompozičného výberu. Aj leštený betón je potrebne uzavrieť proti nasiakavosti správnym uzáverom.

Interiérové podlahy ECS

Vieme, čo majitelia domov chcú, pretože sa to týka podlahy, jedinečné, krásne, odolné, ľahko sa čistia a udržiavajú a sú trvácne, ale nie sú nudné alebo drahé ako dlaždice alebo iné podlahové krytiny. Chcete niečo lepšie. Niečo iné. To je to, čo naše riešenie interiérových podláh ponúka.

Pozrime sa na fakty. Špáry, trhliny, špinavé škvrny, náklady na údržbu môžu byť problémom. Koberce je ťažko udržiavať čisté, nie su hygienické a nie tak odolné. S našimi riešeniami interiérových podlahách už majitelia domov  nemusia byť znepokojení nedostatkami iných podlahových krytín a môžu mať roky a desaťročia kvalitnú bez údržbovú podlahu.

Výhody našich interierovích podlahových riešení:
– prakticky neobmedzené možnosti návrhu, vzory, textúry a farebné možnosti
– kompletné prispôsobenie projektu
– extrémne cenovo dostupné a nákladovo efektívne
– trvanlivosť pre oblasti s vysokou dopravou
– nízka údržba v porovnaní s inými podlahovými krytinami
– rýchla doba inštalácie
– bez VOC – zdravotne nezávadne
– oveľa väčšia hodnota počas životnosti podlahy v porovnaní s inými materiálmi
– ideálna pre nové alebo existujúce podlahy

Chcem cenovú ponuku

Telefón

+421 915 301 371

E-mail

info@profloor.sk