Kontakt

Kontakt

Máte otázku?

Kontaktujte nás, radi vám poradíme

PROFLOOR s.r.o.
I. Bukovčana 30,
Prievidza 971 01
IČO : 51059347
IČ DPH : SK2120577085

Náš showroom

fa. Sto, Pribylinská 2
831 04 Bratislava

Najčastejšie otázky

Najčastejšie sa nás pýtate

Zodpovedali sme pre vás vaše najčastejšie otázky ohľadom liatych podláh, na ktoré sa nás zvyknete pýtať.

Liate podlahy majú niekoľko výhod oproti bežným podlahám. Sú trvácne a odolné voči opotrebovaniu, majú hladký povrch, ktorý je ľahko udržiavateľný a odolný voči škvrnám. Vďaka tomu, že sú tieto podlahy bezšpárové, pôsobia modernejšie a estetickejšie. Ich vzhľad môžete zároveň prispôsobiť rôznymi farebnými kombináciami a vzormi, vďaka čomu pridáte vašej domácnosti unikátny dizajnový element.

Najčastejšie používaným materiálom na liate podlahy je epoxidová živica. Táto látka je veľmi odolná a preto je ideálna pre podlahy s nadpriemernou záťažou. Podlahy však vyrábame aj z rôznych iných materiálov ako napríklad polyuretán či mikrocement.

Cena za m2 liatej podlahy začína už na 69,00€, no môže sa líšiť v závislosti od viacerých faktorov, vrátane typu použitého materiálu, prípravy podkladu a komplexnosti vami vybraného dizajnu. Pre presnú cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom online formulára a my vám vypracujeme cenovú ponuku úplne zadarmo.

Áno, epoxidové podlahy robíme nielen do exteriéru, ale aj do interiéru. Epoxidové podlahy sú výbornou voľbou pre rôzne vnútorné priestory domov a bytov ako napríklad do obývačky, kuchyne či kúpeľne.

V rámci liatych podláh možno za najteplejšiu možnosť považovať epoxidovú podlahu v kombinácii s podlahovým kúrením. Epoxidové podlahy efektívne rozvádzajú teplo a vytvárajú príjemnú teplotu v akejkoľvek miestnosti. Táto kombinácia poskytuje komfort a efektívne vykurovanie aj pre chladnejšie oblasti v miestnosti, kde je potrebné udržiavať teplotu stále na optimálnej úrovni.