Kontakt

Kontakt

Máte otázku?

Kontaktujte nás, radi vám poradíme

PROFLOOR s.r.o.
I. Bukovčana 30,
Prievidza 971 01
IČO : 51059347
IČ DPH : SK2120577085

Náš showroom

fa. Sto, Pribylinská 2
831 04 Bratislava

Najčastejšie otázky

Najčastejšie sa nás pýtate

Zodpovedali sme pre vás vaše najčastejšie otázky ohľadom liatych podláh, na ktoré sa nás zvyknete pýtať.

Liate podlahy majú niekoľko výhod oproti bežným podlahám. Sú trvácne a odolné voči opotrebovaniu, majú hladký povrch, ktorý je ľahko udržiavateľný a odolný voči škvrnám. Vďaka tomu, že sú tieto podlahy bezšpárové, pôsobia modernejšie a estetickejšie. Ich vzhľad môžete zároveň prispôsobiť rôznymi farebnými kombináciami a vzormi, vďaka čomu pridáte vašej domácnosti unikátny dizajnový element.

Najčastejšie používaným materiálom na liate podlahy polyuretán ktorý sa realizuje v bez špárovom prevedení. Táto látka je veľmi odolná a preto je ideálna pre podlahy s nadpriemernou záťažou. Podlahy však realizujeme aj z materiálov ako napríklad epoxid či mikrocement.

Cena za m2 liatej podlahy sa stanovuje individuálne v závislosti od viacerých faktorov, vrátane typu použitého materiálu, prípravy podkladu a komplexnosti vami vybraného dizajnu. Pre presnú cenovú ponuku nás kontaktujte prostredníctvom online formulára a my vám vypracujeme cenovú ponuku úplne zadarmo.

Áno, liate podlahy robíme nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Liate podlahy sú výbornou voľbou pre rôzne vnútorné priestory domov a bytov ako napríklad do obývačky, kuchyne či kúpeľne. Pri exteriéroch je treba konzultovať výber materiálu s odborníkmi nasej firmy, keďže v exteriéri musíme brať ohľad na vonkajšie podmienky.

V rámci liatych podláh možno za najteplejšiu možnosť považovať polyuretánovú podlahu v kombinácii s podlahovým kúrením. Polyuretánové podlahy efektívne rozvádzajú teplo a vytvárajú príjemnú teplotu v akejkoľvek miestnosti. Táto kombinácia poskytuje komfort a efektívne vykurovanie aj pre chladnejšie oblasti v miestnosti, kde je potrebné udržiavať teplotu stále na optimálnej úrovni.